Pompy objętościowe od EURO-MEDICAL. Sprawdź ceny.

0
1184

Szanowni drodzy klienci! Firma EURO-MEDICAL  jest doświadczonym importerem dobrej jakości aparatury oraz sprzętu medycznego, krzeseł i foteli obrotowych czy innych produktów metalowych. Jako działalność gospodarcza pracujemy od 2010 roku i cały czas rozwijamy swoją działalność na rynku medycznym. Kooperujemy z dostawcami krajowymi polskimi jak również z zagranicy. Sprowadzamy sprzęt z różnych zakątków świata, wybieramy dla Państwa najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania. Chcemy być stale w czołówce dostawców sprzętu i aparatury, dlatego też stale poszukujemy nowości, innowacji i przekazujemy je Państwu. Ciągle uczymy się ciągle nowych produktów, poznajemy pionierskie pomysły ekspertów. Dzięki temu nasza oferta regularnie jest poszerzana przez co możemy zaskakiwać Państwa nowymi wyrobami. Państwa sugestie regularnie kształtują naszą chęć udoskonalania produktów jak również sięgania po nowe cele biznesowe.

Bogate doświadczenie zdobyte w ciągu wielu lat istnienia na rynku, współpraca z firmami z zagranicy, jak również wnikliwe studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam oferować solidne, trwałe i ergonomiczne wyroby. Sprawdzają się one doskonale w wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności państwowej (np. szkoły, szpitale publiczne, hospicja, Domy Pomocy Społecznej, urzędy i tym podobne.) a także w prywatnych mieszkaniach klientów indywidualnych. Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, możemy wdrażać do produkcji nowoczesne technologie i wyroby, tak aby sprostać potrzebom klientów. Wysoka jakość naszych wyrobów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych interesantów.

Euro-medical – producent sprzętu medycznego

Proponujemy Państwu bogatą ofertę najnowocześniejszej aparatury medycznej, to jest kardiomonitory, aparaty ekg, kardiotokografy, pulsoksymetry, ssaki medyczne, holtery ciśnienia, defibrylatory, jak i wiele innej profesjonalnej aparatury. Oprócz aparatury w naszej ofercie znajdą Państwo także sprzęt medyczny, taki jak łóżka ( szpitalne, o regulowanej wysokości, na oddziały OIOM jak i do opieki domowej pacjenta), szafeczki przyłóżkowe, wózki do przewozu chorych w pozycji leżącej oraz siedzącej, fotele zabiegowe, kozetki lekarskie, wózki reanimacyjne, lampy medyczne, wózki do przewozu zwłok oraz chłodnie na medykamenty lekarskie czy szczepionki, a także komory chłodnicze na zwłoki.

Zachęcamy Państwa do współpracy z naszą firmą!!! Nasi handlowcy do każdego klienta podchodzą indywidualnie, toteż potrafią dobrać ofertę dla ciebie uwzględniając Państwa wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty czy warunków handlowych. Wszelkie informacje o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie firmowej. Pełna oferta euro- medical znajduje się na stronie www.euro-medical.pl .